Anketlerinizi online hazırlayın ve yönetin.

Anket formlarının web üzerinden hazırlandığı, dönemsel veya anlık anketlerin online olarak yönetildiği ve raporlandığı anket ve araştırma yönetim sistemi.

AnketEvi

Kurum içi veya kurum dışı her tip araştırmayı oluşturulan anket formları aracılığı ile internet üzerinden yapılmasını, toplanan verilerin internet üzerinden analiz edilmesini, raporlanmasını ve yıldan yıla karşılaştırma yapılmasını sağlayan modüldür. Yıllık düzenli olarak yapılan araştırmalar için kullanılmakla beraber anlık bilgi ve analiz ihtiyaçları doğrultusunda da rahatlıkla anket formları oluşturularak oluşturulan örneklem listeleri ile paylaşılabilmektedir.

Müşterilerimizin
Görüşleri

Çiğdem Başık

Alternatifbank ve iştiraklerimiz olarak 1995 yılından beri 20 yılı aşkın süredir TalentSys’in İNKA İnsan Kaynakları Programını kullanmaktayız. İnsan kaynakları olarak, Bankamızın hedefleri doğrultusunda diğer birimlerle koordinasyon içinde, teknolojiyi yakından takip eden ve bu doğrultuda yeni uygulamalar geliştirmeye açık bir sistem kullanmamızın gerekli olduğunu düşünürüz. Bu noktada en önemli konulardan bir tanesi de çalışanlarımıza hızlı ve d......

- Çiğdem Başık
ABank

Tüm Görüşler