Haberler ve Güncel Projeler

TalentSys'den kısa kısa haberler ve güncel gelişmeler.

Çalık Holding E-Performans’ı tercih etti

Çalık Holding, merkezi olarak holding ve tüm grup şirketlerinin performans yönetim süreçlerini e-performans üzerinden yönetmeye başladı. Çalık Holding, tüm grup bünyesinde uygulanması hedeflenen performans sisteminin tasarlanmasını takiben sistemin yönetileceği uygulama arayışı içerisinde e-performans’ı tercih etti ve pilot uygulamayı başarıyla tamamladı. E-Performans, Çalık Holding ve grup şirketlerinde 2.000’i aşkın çalışan tarafından başarıyla kullanılmakta. Çalık Holding, aynı zamanda farklı birimleri içerisinde proje bazlı performans yönetim süreçlerini E-Performans üzerinden takip yönetmekte.

Pernod Ricard Türkiye TalentSys çözümlerini tercih etti

Pernod Ricard, insan kaynakları süreçlerinin online bir platformda yönetilmesi ve insan kaynakları süreçlerinin birim yöneticileri ve çalışanlar ile paylaşılmasını sağlayacak uygulama arayışı içerisinde TalentSys çözümlerini tercih etti. Inka.Net temel sistem ve İK Self Servis uygulamaları başarıyla kullanıma alınırken, performans yönetim süreçleri e-performans üzerinden yönetilmeye başlandı.

Caribou Coffee TalentSys çözümlerini tercih etti

Caribou Coffee özlük bilgileri, organizasyon bilgileri, bordro ve tahakkuk, İK Self Servis ve performans yönetim süreçleri için girdiği uygulama arayışı içerisinde TalentSys çözümlerini tercih etti.

Nobel İlaç E-Performans’ı tercih etti

Nobel İlaç merkez ve saha kadrolarının performans yönetim sistemi için E-Performans’ı tercih etti.

Amgen GCC ve Cezayir’de E-Performans’ı tercih etti

Türkiye’de Mustafa Nevzat İlaç’ı bünyesine katan Amgen, Mustafa Nevzat tarafında başarıyla kullanılan E-Performans sistemini Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Bahreyn, Umman ve Cezayir’de operasyonları içerisinde de kullanım kararı aldı. E-Performans sistemi İngilizce ve Fransızca dil seçenekleri ile devreye alındı.