Müşteri Görüşleri

Müşterilerimizin görüşleri...

Çiğdem Başık

Alternatifbank ve iştiraklerimiz olarak 1995 yılından beri 20 yılı aşkın süredir TalentSys’in İNKA İnsan Kaynakları Programını kullanmaktayız. İnsan kaynakları olarak, Bankamızın hedefleri doğrultusunda diğer birimlerle koordinasyon içinde, teknolojiyi yakından takip eden ve bu doğrultuda yeni uygulamalar geliştirmeye açık bir sistem kullanmamızın gerekli olduğunu düşünürüz. Bu noktada en önemli konulardan bir tanesi de çalışanlarımıza hızlı ve doğru biçimde ulaşabilmektir. Büyük organizasyonlarda tüm çalışanlara aynı anda ulaşarak onların bilgi ve görüşlerini, belirlenen kısıtlı sürede toplamak, en büyük operasyonel iş yüklerinden biridir. Günümüzde bu sorunu aşmanın en elverişli yolu işlemleri elektronik ortama taşıyarak çalışmaktır. Bu yolla alınan bilgilerin analiz edilmesi daha hızlı ve az hata ile işlem yapılmasını sağlayacaktır. TalentSys’in sunduğu çözümler, çalışanlarımıza hızlı ve etkin bir şekilde ulaşmamızı sağlamaktadır. Özellikle INKA-Net uygulaması ile hem çalışanlarımız, hem de Yöneticilerimiz istedikleri bilgilere anında erişebilmektedir. Bu uygulama ile zaman ve maliyet tasarrufu sağladık. Ürünlerin kullanım kolaylığının olması sistemin en alt kademeden en üst kademedeki yöneticiye kadar rahatlıkla anlaşılmasını sağlamaktadır. TalentSys, yetkin ve yenilikçi çalışanları ile ileri teknolojiyi kullanarak İnsan Kaynakları yönetimimizde bizi bir adım ileri taşımış ve taşımaya devam etmektedir. Oldukça uzun süren iş ortaklığımıza ilişkin desteğinin devam edeceği inancı ile TalentSys’e teşekkür ederiz.

- Çiğdem Başık
ABank
Mehmet Kestane

TalentSys ile yaklaşık olarak iki yıldır keyifle çalışmaktayız. Perakende sektörünün hızlı değişimi, sistemimizi de hızlı hale getirmek için bizi teşvik ettiğinde TalentSys ile tanıştık. Gerek sistemin ana yazılımı, gerekse bizim isteklerimize göre adapte olabilmesi açısından tüm süreçlerimizi rahatça yönetebildiğimiz bir ekip arkadaşı haline geldi. Çalışmaya başladığımız günden itibaren, tüm TalentSys ekibi bizden biri gibi hareket ederek, iş çözümlerimiz konusunda, üst düzey bir performansla yardımcı oldular. Özellikle geri bildirim konusunda çok pozitif bakış açılarıyla karşılaştık. Bunun yanında şirket çalışanlarımızdan da sistemin kolay kullanımı açısından her zaman olumlu geri dönüşler aldık. Bu işbirliğimizin uzun yıllar daha sürmesini dileyerek, TalentSys’in değerli yöneticileri ve çalışanlarına 7/24 desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

- Mehmet Kestane
Caribou Coffee Turkey
Münevver Eğricesu

2008 yılından bu yana TalentSys Sistem Danışmalığı tarafından e-performans uygulamasını kullanmaktayız. TalentSys’in alt yapısı şirketimiz performans ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde olup her geçen gün çeşitli fonksiyonların geliştirilmesi ile sistemin daha etkin kullanımına imkan sağlamaktadır. Bu gelişimin de ihtiyaçlar doğrultusunda devam edeceğini düşünmekteyiz. Ayrıca güler yüzlü, anlayışlı ve çözüm odaklı bakışı açısına sahip destek ekibi, sistemin kullanımda bizlere büyük katkıda bulunmaktadır. TalentSys ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. TalentSys ailesine teşekkür ediyoruz.

- Münevver Eğricesu
AvivaSA
Nesrin Bayraktar

Objektif ve doğru verilen geri bildirimi; gelişimin anahtarı olarak görüyoruz. Bunun için ölçme ve değerlendirmenin çoklu katılıma imkan vermesi verilerimizin güvenilirliğini açısından önemli. Anel’de 1996’dan beri davranışsal yetkinliklerin 360 derece değerlendirilmesi kültürü benimsenmişti. Geri bildirimin ve gelişimin önemli bir parçasıydı ancak bütünsel bir performans yönetimi için yeterli değildi, kurum performansının bireysel performansa indirgenmesi, kurumsal hedeflerle bağlantılı bireysel hedeflerin ölçülebilmesi gerekiyordu. Proje bazlı işler yapan kurumların insan kaynakları süreçlerinde zorlayıcı konulardan birisi de buydu. Projelerin süreleri birbirinden farklı, çalışanlar dinamik, yıl içerisinde projeler arasında geçişler yaşanıyorken, performans sisteminizi belli bir periyoda bağlamak mümkün değildi. Hedef ağırlıklı Performans değerlendirme sürecine geçmeye karar verdiğimiz 2009 yılında TalentSys ile tanıştık ve o gün bugündür sistemimizi her geçen gün iyileştirecek uygulamalar üzerine birlikte çalışıyoruz. Hızla değişen ihtiyaçlara cevap verebilmesi için her sene performans değerlendirme sürecimizi gözden geçiriyor ve günün ihtiyaçlarına göre kurguluyoruz. Değişim, kurum kültürümüzün bir parçası. TalentSys değişen ihtiyaçlarımıza cevap verebilen bir çözüm ortağı.

- Nesrin Bayraktar
Anel Holding