TalentSys

1990'dan beri...

Hakkımızda

TalentSys, 1990 yılından itibaren insan kaynakları yönetimi konusunda kurumların sağ kolu olacak teknoloji çözümleri üretmektedir. Türkiye’nin ilk insan kaynakları yönetim sistemlerinden birisi olan Inka’yı geliştirmiştir ve mevcut bilgi birikimi, uzmanlardan alınan danışmanlıklar ve müşteri talepleri doğrultusunda geliştirmeye devam etmektedir. TalentSys çözümleri modüler ve parametrik yapıları sayesinde birçok kurumsal firmaya 2.000’i aşkın fonksiyon ile hizmet vermektedir. Geliştirilen tüm uygulama ve çözümler kurumların insan kaynağını en iyi şekilde yönetmesini, insan kaynakları süreçlerinin birim yöneticileri ile paylaşılarak ortak süreçler haline getirilmesini ve insan kaynakları departmanlarının operasyondan kazandıkları zamanı stratejik kararlar üzerinde harcamasını hedeflemektedir.

Kurumsal pazarın taleplerine tek bir yazılım kaynak kodu ile cevap verebilmek adına kurulduğu günden bu yana geliştirdiği yüksek parametrik yapısı çözümlerin kurumlara adaptasyonunu hızlandırmakta ve insan kaynakları profesyonellerinin operasyona ayırdıkları vakti azaltmasını sağlamaktadır.

TalentSys yalnızca yazılım üreten bir yapıda değil, insan kaynakları departmanlarının mevcut yatırımlarını koruyarak çözüm aradıkları alanlarda çözüm üreten bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda tüm uygulamaları ve çözümleri tamamen servis şeklinde sunmakta ve bu yapısı ile kurumlara esneklik ve maliyet avantajı yaratmaktadır.

TalentSys Haberler

Caribou Coffee TalentSys çözümlerini tercih etti

Caribou Coffee özlük bilgileri, organizasyon bilgileri, bordro ve tahakkuk, İK Self Servis ve performans yönetim süreçleri için girdiği uygulama arayışı içerisinde TalentSys çözümlerini tercih etti....

Tüm Haberler